Praca

Informacje o aktualnych ogłoszeniach o pracę

Poszukujemy do naszego zespołu osób na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Miejsce pracy: woj. Wielkopolskie

NA START OFERUJEMY:

  • zatrudnienie wyłącznie na podstawie umowy o pracę
  • stabilną i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość podnoszenia umiejętności i kwalifikacji poprzez szkolenia

OCZEKUJEMY:

  • preferowane wykształcenie rolnicze lub zootechniczne
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • motywacja do pracy i zaangażowanie
  • umiejętność planowania i efektywnej organizacji własnej pracy

OPIS STANOWISKA:

  • doradztwo w zakresie postępu hodowlanego i rozrodu bydła
  • podtrzymywanie, budowanie długofalowych relacji z klientami
  • realizacja założonych planów sprzedaży na powierzonym terenie

KATALOG BUHAJÓW

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nasza najnowszą ofertą

© 2024, INSEMICA

Lokalizacja

Bucz
ul.Jarzębinowa 1/1
64-234 Przemęt

Dane kontaktowe

Tel.: 65 32 26 133
Tel. 887 021 507
biuro@insemica.pl